Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

XIV Miejsko - Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego

 

XIV Miejsko - Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego

Szkół Podstawowych i Gimnazjów - Myślenice 2017.

9 maja 2017- kolejność przesłuchań

 

 

 

Szkoła Podstawowa

 

Kategoria muzyka

godz. 10.00 – 11.20

 

  1. Szkolna Orkiestra - SP Krzyszkowice

    Opiekun: Andrzej Moskal

     

  2. Rozśpiewana klasa – Sp nr 2 Myślenice

    Opiekun: Joanna Gorączko

     

  3. Rozśpiewane klasy – SP nr 2 Myślenice

    Opiekun: Małgorzata Dąbrowska, Joanna Gorączko

     

  4. Klaudia Wójcik - SP Droginia

    opiekun: Barbara Banowska

     

  5. Zespół CRESCENDO - SP Droginia

    opiekun: Barbara Banowska

     

  6. Trio z Klasy II - SP Droginia

    opiekun: Barbara Banowska

     

  7. Bemole – Szkoła Podstawowa nr 4

    Opiekun: Justyna Iskra

     

  8. Młodzi śpiewni – SP nr 2 Myślenice

    opiekun: Piotr Gablankowski

     

  9. Izabela Bałucka, - SP Osieczany

    opiekun: Agata Kluska

     

  10. Zespół VIVO - SP Osieczany

    opiekun: Agata Kluska

     

  11. Kinga Piekarz - SP Zawada
    opiekun: Marcelina Kłaczek

     

  12. Natalia Łętocha, SP Bysina

    opiekun: Joanna Światłoń-Wania

     

  13. Aleksandra Parszywka, SP Bysina

    opiekun: Joanna Światłoń-Wania

     

  14. Magdalena Matoga - SP Bysina

    opiekun: Joanna Światłoń-Wania

     

  15. Jakub Gatlik- SP Jasienica

    opiekun: Joanna Światłoń-Wania

     

    Kategoria taniec

    ok godz 11.20

     

  16. Roztańczone klasy – SP nr 2 Myślenice

    Opiekun: Małgorzata Dąbrowska, Joanna Gorączko

     

  17. Bartek Piekarz, SP Zawada

    opiekun: Małgorzata Madej-Magiera

     

  18. Martyna Jarząbek, SP Zawada

    opiekun: Małgorzata Madej-Magiera

     

  19. Roztańczone klasy – SP nr 2 Myślenice

    2 taniec – 4 min

     

  20. BLACK & WHITE MINI – kl. 1-3, SP Zawada

    opiekun: Małgorzata Madej-Magiera

     

  21. Dzieciaki z jednej paki, SP Krzyszkowice

    opiekun: Bożena Rusek

 

  1. FUTURE PERFEKT DANCE- SP Osieczany

    opiekun: Sarna Elżbieta

     

  2. Zespół „MAGIC”, Zespół Placówek Oświatowych Borzęta

    opiekun: Paulina Zając

     

Gimnazja

ok godz. 12.20– 13.00

Kategoria muzyka

 

  1. Szkolna Orkiestra Gimnazjum Krzyszkowice

    Opiekun: Andrzej Moskal

     

  2. Mrymraśne Ukulele z klasy III e gimnazjum nr 1 Myślenice

    Opiekun: Piotr Gablankowski

     

  3. Jagoda Miśko Gimnazjum nr 1 Myślenice

    Opiekun: Piotr Gablankowski

     

  4. Patrycja Irzyk i Katarzyna Kasperek, Gimnazjum nr 3 Myślenice

    opiekun: mgr Beata Jaworska

     

  5. Aleksandra Panuś, Konrad Zygmunt, Beata Mirochna, Janek Lachowicz

    – grupa wokalno-instrumentalna, Gimnazjum nr 3 Myślenice

    opiekun: mgr Beata Jaworska

     

  6. Bartosz Irzyk, Gimnazjum Trzemeśnia

    opiekun: Jan Bajgrowicz

     

  7. GANG KICZÓW, Gimnazjum Trzemeśnia

    opiekun: Jan Bajgrowicz

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...