Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Kolejność występów - XXVII Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej Kolędy i Pastorałki

Poniżej kolejność występów podczas "XXVII Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej Kolędy i Pastorałki"

28.01.2018 r. ( niedziela ) godz. 10.00


1. Krakowski Chór Męski Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Kategoria : chóry jednorodne
Dyrygent: Ivan Vrublevskyi

2. Allegria / Kraków /
Patronat: Szkoła Muzyczna I st. im. Mjr. Hieronima Henryka Baranowskiego
w Krakowie
Kategoria : chóry kameralne
Dyrygent: Beata Klimek

3. „CANTANTES ANGELICUS” / Rabka Zdrój /
Patronat: Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju
Kategoria: chóry jednorodne
Dyrygent: Kinga Brandys – Wójciak

4. Krakowski Chór Żeński Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II /Kraków /
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Kategoria: chóry jednorodne
Dyrygent: Katarzyna Śmiałkowska

5. Chór Absolwentów I LO. „Kanon” / Kraków /
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Ryszard Źróbek

6. Chór PRO MUSICA / Kraków /
Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w
Krakowie
Kategoria: chóry z towarzyszeniem instrumentu lub zespołu instrumentalnego
Dyrygent: Małgorzata Tęczyńska - Kęska

7. Krakowskie Towarzystwo Śpiewackie „ECHO” / Kraków /
Patronat: Dom Kultury Podgórze w Krakowie
Kategoria: chóry jednorodne
Dyrygent: Paulina Sobczyk

8. Chór PRO MUSICA CAMERATA / Kraków /
Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w
Krakowie
Kategoria: chóry kameralne
Dyrygent: Małgorzata Tęczyńska - Kęska

 
28.01.2018 r. (niedziela) godz. 13.00


9. Chór CANTICUM NOVUM / Suszc /
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Kategoria: chóry kameralne
Dyrygent: Szymon Cichoń

10. Chór kameralny Ars Cameralis / Kraków /
Patronat: Sanktuarium Diecezjalne św. Jana Bożego - Kościół Bonifratrów
pw. Trójcy Przenajświętszej w Krakowie
Kategoria: chóry kameralne
Dyrygent: Gabriela Jaskiernia

11. Chór „ADORAMUS”/ Rdzawka /
Patronat: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kulturalnego Wsi Rdzawka
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Marcin Zborek

12. Młodzieżowy Chór „FERMATA” / Zielonki /
Patronat: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Kategoria: chóry z towarzyszeniem instrumentu lub zespołu instrumentalnego
Dyrygent: Anna Roj

13. Akademicki Chór Politechniki Opolskiej / Opole /
Patronat: Politechnika Opolska
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Ludmiła Wocial- Zawadzka

14. Chór „FERMATA” - Skład kameralny/ Zielonki /
Patronat: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Kategoria: chóry kameralne
Dyrygent: Anna Roj

15. Chór Szkolny CANZONETTA / Strumień /
Patronat: Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
Kategoria: chóry jednorodne
Dyrygent: Agnieszka Gawron – Gaszczyk, Tamara Nowok

Gala Finałowa / godz. 18.00 - sala widowiskowa MOKiS /
( wręczenie dyplomów i nagród festiwalowych, koncert laureatów )

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...