Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

XXIX MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ - kolejność prezentacji

XXIX MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ – „KOLĘDY I PASTORAŁKI” MYŚLENICE 2020
pod honorowym patronatem Jarosława Szlachetki Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

Kolejność prezentacji konkursowych



BLOK I - 26.01.2020 godz 12.30

1. Zespół wokalny CANTATA / Myślenice /
    Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im Ludomira Różyckiego w Myślenicach
    Dyrygent: Monika Szymska

2.  Chór Żeński „MELODIA” / NAVSI - REPUBLIKA CZESKA /
     Patronat: Polski Związek Kulturalno – Oświatowy w Navsiu w Republice Czeskiej
     Dyrygent: Aleksandra Zeman
 
3.  Męski Zespół Wokalny CANTUS MASCULINUM / Kraków /
     Dyrygent: Maksymilian Żelazny
    
4. Krakowskie Towarzystwo Śpiewackie „ECHO” / Kraków /
     Patronat: Centrum Kultury PODGÓRZA
     Dyrygent: Izabela Kociołek

5. Zespół wokalny „LUNA PLENA” / Zabrze /
     Dyrygent: Barbara Gajek-Kraska

BLOK II - 26.01.2020 godz 15.00

6. Chór Uniwersytetu Rolniczego / Kraków/
     Patronat: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
    Dyrygent: Joanna Gutowska – Kuźmicz

7. Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej
    Patronat: Rada Rodziców przy Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej
    Dyrygent: Bogusław Ciapa

8. Chór AGRICOLA Krakowskiego Środowiska Akademickiego
     Patronat: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
     Dyrygent: Joanna Gutowska – Kuźmicz

9. Chór Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni I Tańca „Ziemia Myślenicka”
     Patronat: Zespół Reprezentacyjny Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”
     Dyrygent: Marek Kluza

 

WYKAZ  CHÓRÓW   UCZESTNICZĄCYCH   MUZYCZNIE W  LITURGII  MSZY  ŚW. W  DNIU  26.01.2020 ( NIEDZIELA )


KOŚCIÓŁ  p.w. NNMP - ( ul.Piotra Skargi )
                                                       
MSZA  ŚW. GODZ. 12.30
Chór AGRICOLA Krakowskiego Środowiska Akademickiego       
Dyrygent: Joanna Gutowska – Kuźmicz
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
MSZA  ŚW. GODZ. 14.00
Męski Zespół Wokalny CANTUS MASCULINUM / Kraków /                                                                  
Dyrygent: Maksymilian Żelazny
    
KOŚCIÓŁ p.w. Św. JAKUBA ( ul. Niepodległości )

MSZA  ŚW. GODZ. 14.15
Krakowskie Towarzystwo Śpiewackie „ECHO” / Kraków /
Dyrygent: Izabela Kociołek

KOŚCIÓŁ  p.w.  Ś.w. BRATA ALBERTA ( Osiedle 1000 lecia II )

MSZA ŚW. GODZ.10.30
Chór Żeński „MELODIA” / NAVSI - REPUBLIKA CZESKA /
Dyrygent: Aleksandra Zeman

MSZA  ŚW. GODZ. 12.00
Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej
Dyrygent: Bogusław Ciapa
                                 
KOŚCIÓŁ p.w. Św. FRANCISZKA z ASYŻU( Zarabie )

MSZA  ŚW. GODZ.11.00
Zespół wokalny „LUNA PLENA” / Zabrze /
Dyrygent: Barbara Gajek-Kraska

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...