Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki etapu międzyszkolnego z 12 i 13 kwietnia 2018 r

Szkoła Podstawowa klasy I-III

12 kwietnia do konkursu przystąpiło 46 uczniów.
Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Katarzyna Nejman

  • Monika Pawlicka

  • Przemysław Kowalski

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 - 19 uczestników:

SP- Poręba
Klaudia Szydlak
Marcin Ślusarczyk

SP- Zasań
Aleksandra Oleksińska

 

SP-Montessorii w Myślenicach
Zofia Baliga

SP-Borzęta
Ryszard Krawczyk
Laura Figuła
Kaja Wojtycza

SP – Jawornik
Milena Szlachetka

SP nr 4 w Myślenicach
Lena Rachwał
Magdalena Obajtek
Weronika Nidekker

SP nr 2 w Myślenicach

Karol Podolski
Maja Oskwarek
Martyna Łętocha
Mikołaj Górka
Alicja Kuczyńska
Maciej Polewka
Artur Gorączko
Maciej Szarek

13 kwietnia do konkursu przystąpiło 46 uczniów.

Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Katarzyna Nejman

  • Małgorzata Walenda

  • Magdalena Mączko

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 - 20 uczestników:

SP- Osieczany
Maja Tyrpa

SP-Bęczarka
Nadia Budzińska
Karolina Łokcik
Zofia Marchewa
Amelia Sadowska

SP- Droginia
Alicja Mardaus

SP- Trzemeśnia
Dawid Jaśkowiec
Sergiusz Hajdus

SP- Głogoczów
Mateusz Mirek
Adrian Machnik
Bartłomiej Siwiec

SP- Krzyszkowice
Rima Chahidi
Zuzanna Mika

SP Bysina
Karolina Bylica

SP nr 5 w Myślenicach
Zuzanna Górka
Magdalena Drożdż
Daniel Serafin

 

SP nr 3 w Myślenicach
Karol Pniaczek
Katarzyna Figuła
Noemi Rymarczyk

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

12 kwietnia do konkursu przystąpiło 40 uczniów.
Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Franciszek Szumiński

  • Andrzej Popiel

  • Marcin Urbanke

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 - 16 uczestników:

 

SP Polanka
Oliwia Skałka
Maja Burda

SP Zasań
Bartosz Ulmaniec

SP Poręba
Kacper Guzik

SP Jawornik
Agnieszka Bargieł
Emilia Wojtasik
Jakub Silezin

SP nr 4 w Myślenicach

Jakub Urban

 

SP nr 2 w Myślenicach
Kajetan Niedośpiał
Wiktoria Nostkiewicz
Kinga Górka
Karol Worwa
Aleksandra Boryczko
Rita Przekwas
Barbara Jędrzejewska
Ilona Pietrzyk

13 kwietnia do konkursu przystąpiło 36 uczniów.
Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Dariusz Pieróg

  • Andrzej Popiel

  • Franciszek Szumiński

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 - 13 uczestników:



SP Trzemeśnia
Zofia Skałka
Wiktoria Zborowska
Krzysztof Pitala

SP Krzyszkowice
Aleksandra Kuzio

SP Droginia
Patrycja Cegielska

SP Bysina
Natalia Biela
Julia Cyrek
Amelia Górecka
Rafał Zięba

SP nr 3 w Myślenicach
Arkadiusz Brytan
Patrycja Lędźwa
Marta Mleczek
Zofia Kowalska

 

Szkoła Podstawowa klasy VII i klasy gimnazjalne

12 kwietnia do konkursu przystąpiło 26 uczniów.
Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Zygmunt Józefczak

  • Szymon Majchrzak

  • Michał Balicki

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego,
który odbędzie się 24 kwietnia 2018 -12 uczestników:

 

SP nr 4 w Myślenicach
Małgorzata Piwowarczyk
Julia Piech
Julia Kania
Aleksandra Wojtycza

SP Jawornik
Daria Bicz
Amelia Leńczkowska
Gabriela Żmuda

 

SP nr 2 w Myślenicach
Weronika Kucharska
Bartosz Koprowski
Anita Motyka
Karol Ferfecki
Aleksandra Stalmach

 

13 kwietnia do konkursu przystąpiło 32 uczniów.
Zmagania recytatorów oceniała komisja w składzie:

  • Zygmunt Józefczak

  • Anna Jastrzębska

  • Przemysław Przestrzelski



Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, jury postanowiło zakwalifikować do etapu finałowego,
który odbędzie się 24 kwietnia 2018 -16 uczestników:

 

SP- Głogoczów
Patrycja Jamróz

SP- Krzyszkowice
Natalia Grabowska

SP- Osieczany
Dominika Węgrecka

SP-Bęczarka
Nadia Leńczowska

SP- Trzemeśnia
Amelia Skałka
Wiktoria Wawro

SP- Bysina
Monika Strzelec
Magdalena Matoga
Dawid Obajtek
Zuzanna Płachta
Emilia Garbień

SP nr 3 w Myślenicach
Natalia Dąbrowska
Daria Chanowska
Berenika Kowalska

SP nr 2 w Myślenicach

Miłosz Słowik
Maciej Słowik

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...