Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki Miejsko- Gminnego Konkursu Recytatorskiego - Myślenicki Laur Recytacji 2018

Z dnia 23 kwietnia 2018 Komisja nr I - klasy I-III

Wywiedzione ze słowa

I nagroda
Maja Oskwarek-SP nr 2 w Myślenicach

II nagroda
Lena Rachwał- SP nr 4 w Myślenicach

III nagroda
Nadia Budzińska- SP-Bęczarka

Wyróżnienia
Daniel Serafin - SP nr 5 w Myślenicach
Maciej Szarek- SP nr 2 w Myślenicach
Karol Podolski- SP nr 2 w Myślenicach
Alicja Kuczyńska- SP nr 2 w Myślenicach

 

Turniej recytatorski

I nagroda
Alicja Mardaus- SP- Droginia

II nagroda
Karol Pniaczek- SP- nr 3 w Myślenicach
Magdalena Obajtek-SP nr 4 w Myślenicach

III nagroda
Zofia Baliga- SP-Montessorii
Weronika Nidekker-SP nr 4 w Myślenicach

Wyróżnienia
Klaudia Szydlak- SP- Poręba
Mikołaj Górka- SP nr 2 w Myślenicach
Zofia Marchewa- SP-Bęczarka
Kaja Wojtycza – SP Borzęta

 

Z dnia 23 kwietnia 2018
Komisja nr II -klasy IV-VI

Wywiedzione ze słowa

I nagroda
Wiktoria Nostkiewicz -SP nr 2 w Myślenicach

II nagroda
Emilia Wojtasik-SP Jawornik

III nagroda
Bartosz Ulmaniec- SP- Zasań

Wyróżnienia
Kinga Górka-SP nr 2 w Myślenicach

 

Turniej recytatorski

I nagroda
Aleksandra Kuzio- SP- Krzyszkowice

II nagroda
Jakub Urban-SP nr 4 w Myślenicach

III nagroda
Rita Przekwas- SP nr 2 w Myślenicach

Wyróżnienia
Krzysztof Pitala-SP- Trzemeśnia
Marta Mleczek- SP- nr 3 w Myślenicach

 

Wyniki z dnia 24 kwietnia 2018
Komisja nr III - klasy VII i klasy gimnazjalne

Wyniki  Miejsko- Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji 2018

 

Turniej recytatorski

I nagroda

Maciej Słowik- SP nr 2 w Myślenicach

 

II nagroda

Miłosz Słowik- SP nr 2 w Myślenicach

Aleksandra Stalmach - SP nr 2 w Myślenicach

 

III nagroda

Małgorzata Piwowarczyk- SP nr 4 w Myślenicach

Julia Kania - SP nr 4 w Myślenicach

 

Wywiedzione ze słowa

 

I nagroda

Amelia Skałka – SP Trzemeśnia

Bartosz Koprowski - SP nr 2 w Myślenicach

 

II nagroda

Berenika Kowalska - SP nr 3 w Myślenicach

 

III nagroda

Amelia Leńczowska - SP Jawornik

 

Wyróżnienia:

Natalia Grabowska -SP Krzyszkowice

Daria Bicz- SP Jawornik

 

Nagroda specjalna za wyjątkową wrażliwość

Gabriela Żmuda -SP Jawornik

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...