Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ GMINY MYŚLENICE 2017

W poniedziałek 3 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00 komisja konkursowa w składzie:

Małgorzata Anita Werner – przewodnicząca komisji
Agnieszka Horab – przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach
Agnieszka Kazanecka-Bylica – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej in. Jana Kruczka w Myślenicach
Jarosław Pietrzak – dyrektor Muzeum Niepodległości w Myślenicach

Natalia Nowacka – specjalista ds. edukacji artystycznej i wystawiennictwa MOKiS


obejrzała 397 prac, które wpłynęły na konkurs i dokonała następującej oceny:

KATEGORIA I (dzieci młodsze)


Podkategoria – Pisanka kreatywna

MIEJSCE I – FILIP KULKA, DROGINIA

MIEJSCE II – ADRIAN MAŁOZIĘĆ, MYŚLENICE

MIEJSCE II – NATALIA PIETRZYK, MYŚLENICE

MIEJSCE III – KONRAD MITANA, BYSINA

MIEJSCE III ­– GOSIA PANEK, ZAWADA

MIEJSCE III – GABRIELA ŚWIĘCH, MYŚLENICE

Podkategoria – Pisanka myślenicka

I MIEJSCE  – ANNA GÓRSZCZAK, GŁOGOCZÓW

II MIEJSCE – AMELIA ZBOROWSKA, MYŚLENICE

III MIEJSCE  – BARTOSZ SZUBA, TRZEMEŚNIA

Podkategoria – Pisanka estetyczna

I MIEJSCE – KLAUDIUSZ LATOŃ, BYSINA

I MIEJSCE – JUSTYNA NOSAL, ZAWADA

II MIEJSCE – MAGDALENA DRABIK, BYSINA

III MIEJSCE – PIOTR MAJDAK, MYŚLENICE

 

WYRÓŻNIENIA:

MARTYNA KOZYRA, MYŚLENICE

AMELIA SZYDLAK, TRZEMEŚNIA

EMILIA SZAFRANIEC, GŁOGOCZÓW

IGOR SATORA, OSIECZANY

MARIA MAGIERA, MYŚLENICE,

FILIP KOZACZYK, BYSINA

ZOFIA KUSIAK, MYŚLENICE

HUBERT DZIEŻA, BYSINA

ANNA TONDERA, MYŚLENICE

MAJA STOPKA, DROGINIA

MARIA WOJTAN, MYŚLENICE

BARTŁOMIEJ SUŁEK, ZAWADA

MAJA KUBICA, MYŚLENICE

MARTA KOZŁOWIECKA, MYŚLENICE

MAJA TYLEK, MYŚLENICE

ALEKSANDRA WĘGRZYN, BYSINA

MARTYNA MITANA, BYSINA

DIANA GĘSICKA, MYŚLENICE

PAWEŁ MOTYKA, ZAWADA

MAKSYMILIAN FIREK, ZAWADA

ADRIAN PIWOWARCZYK, DROGINIA

ANNA DĄBROWA, BĘCZARKA

SZYMON ŚCIBOR, MYŚLENICE

KATEGORIA II (dzieci starsze)
 

MIEJSCE I – KATARZYNA WRONA, BYSINA

MIEJSCE I – ZOFIA KOWALSKA, MYŚLENICE

MIEJSCE II – ALEKSANDRA BUŁA, BĘCZARKA

MIEJSCE III – OLIWIA SKAŁKA, POLANKA

MIEJSCE III ­– SZYMON BIZOŃ, BYSINA

KATEGORIA II (dzieci starsze)

Podkategoria – Pisanka myślenicka

I MIEJSCE  – BERENIKA KOWALSKA, MYŚLENICE

Podkategoria – Pisanka estetyczna

I MIEJSCE – KLAUDIA ĆWIERZ, BORZĘTA

II MIEJSCE – PAWEŁ NOWAK, ZAWADA

II MIEJSCE – WERONIKA OLEKSY, TRZEMEŚNIA

III MIEJSCE – NADIA LEŃCZOWSKA, BĘCZARKA

III MIEJSCE – KATARZYNA DRABIK, BYSINA

WYRÓŻNIENIA:

SARA SZULIG, MYŚLENICE

JULIANNA SUDER, BĘCZARKA

MILENA HAJDUK, POLANKA

WIKTORIA ORAMUS, BYSINA

KATEGORIA III (młodzież z gimnazjów o szkół ponadgimnazjalnych)

GRAND PRIX – ANGELIKA BIZOŃ, JASIENICA

Podkategoria – Pisanka kreatywna

MIEJSCE I – JULIA BEDNARZ, MYŚLENICE

Podkategoria – Pisanka estetyczna

I MIEJSCE – JOANNA GÓRKA, BULINA

I MIEJSCE – KAROLINA SZYMAŃSKA, KRZYSZKOWICE

II MIEJSCE – PAULIAN BANOWSKA, MYŚLENICE

III MIEJSCE – ZOFIA DZIADEK, MYŚLENICE

III MIEJSCE – AMELIA CHRUSTEK, JASIENICA

III MIEJSCE – MONIKA WÓJTOWICZ, MYŚLENICE

 

WYRÓŻNIENIA:

WERONIKA GRZYBOWSKA, MYŚLENICE

ALONA POTOPENKO, MYŚLENICE

MICHAŁ NOWAK, MYŚLENICE

MONIKA ŚWIATŁOŃ, MYŚLENICE

KATEGORIA IV (dorośli)

Podkategoria – Pisanka myślenicka

 

I MIEJSCE – MIROSŁAW RACHTAN, MYSLENICE

I MIEJSCE – MAŁGORZATA KOLAD, MYŚLENICE

 

Podkategoria – Pisanka estetyczna

 

I MIEJSCE – JUSTYNA ISKRA, KRZYSZKOWICE

I MIEJSCE – ANTONINA SEBESTA, MYŚLENICE

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy pokonkursowej, który odbędzie się we wtorek 11 kwietnia o godzinie 12.00 w sali lustrzanej MOKiS, podczas którego zostaną wręczone nagrody Laureatom konkursu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...