Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Miejsko Gminny Konkurs Recytatorski - kolejność przesłuchań

Gimnazja
24 kwietnia /poniedziałek/
sala lustrzana od godz. 9.00


Kolejność Przesłuchań

Wywiedzione ze słowa: 9.00- 10.20

Krzyszkowice

1. Natalia Grabowska
2. Anna Szafraniec

Trzemeśnia
3. Amelia Skałka
4. Karolina Ulman
5. Wiktoria Górniak

Gimnazjum nr 1
6. Zuzanna Czech
7. Maciej Słowik
8. Wioletta Chrobak
9. Ewa Wróblewska
10. Mikołaj Mentel
11. Izabela Brytan
12. Anita Motyka

Turniej Recytatorski 10.30-12.00

Jawornik
13. Joanna Jawańska

Gimnazjum nr 1
19. Zuzanna Szymoniak
20. Julia Leńczowska-Kościelniak
21. Bartosz Koprowski

Bysina
14. Magdalena Ryś
15. Mateusz Jamróz
16. Karolina Kurowska
17. Emilia Garbień
18. Natalia Pachoń

Gimnazjum nr 3
22. Julia Popek
23. Natalia Szymoniak
24. Szymon Cichoń

SZKOŁA PODSTAWOWA

25 kwietnia 2017 r. /wtorek/

Szkoły podstawowe klasy I-III:

sala kameralna

Szkoły podstawowe klasy IV-VI

sala lustrzana

Wywiedzione ze słowa

godz. 9.00 – 9.40

Szkoła Podstawowa Bęczarka ( 1 os- 6 min)

Nadia Budzińska

Szkoła Podstawowa Krzyszkowice ( 2 os- 10 min)

Zuzanna Mika

Jowita Sala

Szkoła Podstawowa nr 2 Myślenice ( 3 os- 12 min)

Łukasz Puzik

Mikołaj Górka

Maciej Polewka

Szkoła Podstawowa nr 3 Myślenice ( 2 os- 10 min)

Karol Pilarczyk

Aleksandra Ziółkowska

Szkoła Podstawowa nr 4 Myślenice ( 1 os. - 3 min)

Anna Wątor

Turniej Recytatorski

godz. 9.40 – 10.30

Szkoła Podstawowa Zawada ( 2 os – 9 min)

Milena Sułek

Kinga Piekarz

Szkoła Podstawowa Zasań ( 1os – 4 min)

Aleksandra Oleksińska

Szkoła Podstawowa Bęczarka ( 2 os- 7 min)

Radosław Ciaputa

Zofia Marchewa

Szkoła Podstawowa Głogoczów ( 1 os- 5 min)

Bartłomiej Siwiec

Szkoła Podstawowa Krzyszkowice ( 1 os- 5 min)

Aleksandra Kuzio

Szkoła Podstawowa nr 4 Myślenice ( 2 os. - 10 min)

Henryk Rachtan

Pola Drozdek

Szkoła Podstawowa Polanka ( 1 os- 5 min)

Zuzanna Sosin

10.30 – 11.10

Szkoła Podstawowa Bysina ( 2 os- 6 min)

Natalia Biela

Amelia Górecka

Szkoła Podstawowa Trzemeśnia ( 1 os- 5 min)

Krzysztof Pitala

Szkoła Podstawowa Borzęta ( 1 os- 5 min)

Karolina Tabak

Szkoła Podstawowa Droginia ( 4 os- 16 min)

Alicja Mardaus

Łucja Szczepańska

Aleksandra Gryglak

Jakub Bała

Szkoła Podstawowa Poręba ( 2 os- 6 min)

Bartłomiej Cygan

Marcin Ślusarczyk

11.10 – 12.15

Szkoła Podstawowa nr 3 ( 4 os- 20 min)

Karol Pniaczek

Tomasz Kasprzycki

Luiza Grzywacz

Noemi Rymarczyk

Szkoła Podstawowa nr 2 Myślenice ( 9 os- 45 min)

Maria Olesek

Amelia Modes

Sara Suder

Magdalena Węgrzyn

Szymon Żegleń

Joanna Szlachetka

Aleksndra Boryczko

Rita Przekwas

Aleksandra Szczecińska

 

 

Wywiedzione ze słowa

godz. 9.00 – 9.40

Szkoła Podstawowa Jawornik ( 2os- 4 min)

Amelia Magiera

Hubert Rudzki

Szkoła Podstawowa Zawada ( 1 os – 6 min)

Karolina Cygan

Szkoła Podstawowa Zasań ( 2 os- 7 min)

Emilia Stojek

Dominik Bełżek

Szkoła Podstawowa Osieczany ( 1os- 5 min)

Izabela Bałucka

Szkoła Podstawowa Głogoczów ( 1 os- 5 min)

Patrycja Jamróz

Szkoła Podstawowa Krzyszkowice ( 2 os- 10 min)

Julia Sadowska

Szymon Pasionek

godz. 9.40 – 10.30

Szkoła Podstawowa nr 2 ( 3 os- 15 min)

Wiktoria Nostkiewicz

Kajetan Niedośpiał

Kinga Górka

Szkoła Podstawowa Bęczarka ( 1 os- 3 min)

Nadia Leńczowska

Szkoła Podstawowa nr 3 ( 6 os- 30 min)

Arkadiusz Brytan

Patrycja Lędźwa

Daria Chanowska

Milena Tomala

Berenika Kowalska

Zofia Kowalska

Turniej Recytatorski

10.30 – 11.10

Szkoła Podstawowa Poręba ( 1 os- 5 min)

Emilia Zelek

Szkoła Podstawowa Jasienica ( 1 os- 5 min)

Jakub Mikulski

Szkoła Podstawowa Polanka ( 1 os- 4 min)

Emilia Przęczek

Szkoła Podstawowa Bęczarka ( 1 os-4 min)

Aleksandra Kwinta

Szkoła Podstawowa nr 4 ( 4 os- 16 min)

Małgorzata Piwowarczyk

Julia Piech

Władysław Piwowarczyk

Jakub Urban

11.10 – 12.15

Szkoła Podstawowa Trzemeśnia ( 2 os- 10 min

Witold Młynarczyk

Jakub Iwanicki

Szkoła Podstawowa Borzęta ( 2 os- 10 min)

Natalia Rokosz

Róża Gołąb

Szkoła Podstawowa Droginia ( 1 os- 5 min)

Patrycja Cegielska

Szkoła Podstawowa nr 2 ( 5 os- 22 min)

Matylda Batorska

Miłosz Słowik

Mateusz Żegleń

Ilona Pietrzyk

Karol Worwa

Szkoła Podstawowa nr 3 ( 3 os- 15 min)

Maria Kolad

Berenika Kowalska

Marta Mleczek

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...