Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Przegląd Pieśni Patriotycznej 2020 online

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, jego filia: Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na 17. edycję Przeglądu Pieśni Patriotycznej.


Ze względu na panującą pandemię (SARS-Co-2 – koronawirus) konkurs odbędzie się w formie online. Wspólnie możemy świętować i uczcić Święto Niepodległości 11 listopada.
Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz po raz pierwszy uczniów szkół ponadpodstawowych i osoby dorosłe. Zachęcamy do śpiewania i nagrywania swoich wersji ulubionych pieśni uczestników nie tylko z gminy Myślenice.
Przegląd odbędzie się w dwóch etapach: pierwszym, w którym oceny nadesłanych wykonań dokona powołane przez organizatora profesjonalne jury oraz drugi, w którym laureaci I miejsc w pięciu kategoriach wiekowych poddani zostaną ocenie internautów. Ostateczne wyniki ogłosimy 11 listopada na stronie FB Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu o godzinie 12:00. Na zgłoszenia czekamy do 29.10.2020 r., na nagranie do 5.11.2020.
Nagrywajcie swoje występy i przysyłajcie je do nas. Niech Wasze domy staną się wspaniałą muzyczną sceną.

Kwalifikacje do konkursu odbywają się w formie online. W tym celu należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny pod adresem:
Formularz Zgłoszeniowy PPP
--
Na wydarzenie zapraszają:
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Świetlica w Bęczarce, Kino MUZA w Myślenicach
Wydarzenie polecają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...