Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

MOKiS: Zagrają przeboje Wodeckiego

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz pomysłodawczyni wydarzenia Karolina Kaczkowska serdecznie zapraszają na koncert charytatywny ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego, jednego z największych artystów polskiej sceny muzycznej. Koncert odbędzie się w poniedziałek 26 listopada 2018 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Podczas koncertu, utrzymanego w nastrojowym tonie, przypomnimy największe przeboje legendarnego wokalisty.

- Koncert ma wyjątkowy charakter, bowiem oprócz muzycznych wartości ma tekże ważne znaczenie charytatywne. Podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz leczenia osiemnastoletniego mieszkańca Myślenic Kamila Brózdy, to właśnie z myślą o nim Karolina Kaczkowska podjęła się organizacji tego wydarzenia – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Rezerwację i sprzedaż biletów prowadzą organizatorzy konkursy pod nr telefonu: 730106872. Bilety są dostępne wyłącznie w sprzedaży telefonicznej. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu nie prowadzi sprzedaży w kasie. Bilety będzie można zakupić u organizatora także w dniu koncertu przed jego rozpoczęciem.

Muzyczny życiorys Zbigniewa Wodeckiego odtworzy wokalista: Piotr Skóra oraz znakomici muzycy: Tomasz Pawlak (skrzypce), Rafał Walczak (trąbka), Łukasz Płatek (saksofon), Marcin Chryczyk (bas) i Maciej Słonka (perkusja).

Aby pomóc Michałowi Brózda można dokonać wpłaty na konto:
Fundacja Nasze Dzieci Bank Pekao SA VII Oddz. w Warszawie
76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
Tytułem: "Darowizna Michał Brózda"

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...