2019-01-10
„SIAMO VOCE” / Katowice /
Kategoria : chóry jednorodne
Dyrygent: Maja Białas - Drzewiecka
„CANTEMUS” / Pszczyna /
Patronat: Pszczyńskie Centrum Kultury
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Maja Białas - Drzewiecka
Zespół Pieśni i Tańca AGH „KRAKUS” / Kraków /
Patronat: Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Maciej Maksoń
Chór „HEREDITATEM REGNUM” / Szalowa /
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Maria Dziedzic
„CANTICUM NOVUM” / Suszec /
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Szymon Cichoń
„VOX ALTISONO” / Osielec /
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jordanowie
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Ksenia Miśkiewicz
27.01.2019 r. (niedziela) godz. 13.00
8. Chór „FERMATA” - skład kameralny / Zielonki /
Patronat: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Anna Wołczańska
Zespół „ALE CANTARE” z Płoskiego koło Zamościa
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Barbara Rabiega
Krakowski Chór Męski / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Kategoria : zespoły kameralne
Dyrygent: Ivan Vrublevskyi
11. Akademicki chór A.S.P. „ CANTUS FIRMUS ”/ Kraków /
Patronat: Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Małgorzata Mazur
12. Chór Mieszany „EDUCATUS” / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Adam Korzeniowski
13. Krakowski Chór Żeński Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Łucja Nowak
14. CHÓR DOMINANTA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Małgorzata Langer – Król
Gala Finałowa - godz. 18.00 - sala widowiskowa MOKiS
( wręczenie dyplomów i nagród festiwalowych, koncert laureatów )
CHÓRY UCZESTNICZĄCE MUZYCZNIE
W LITURGII MSZY ŚW. W DNIU 27.01.2019 ( NIEDZIELA )
KOŚCIÓŁ p.w. Narodzenia NMP - ( ul. Piotra Skargi )
Dyrygent: Maria Dziedzic
Patronat: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Dyrygent: Anna Wołczańska
MSZA ŚW. GODZ. 12.30 „CANTEMUS” / Pszczyna /
Patronat: Pszczyńskie Centrum Kultury
Dyrygent: Maja Białas - Drzewiecka
MSZA ŚW. GODZ. 14.00 „CANTICUM NOVUM” / Suszec /
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Dyrygent: Szymon Cichoń
KOŚCIÓŁ p.w. Św. JAKUBA ( ul. Niepodległości )
MSZA ŚW. GODZ. 14.15 Krakowski Chór Męski / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Dyrygent: Ivan Vrublevskyi
KOŚCIÓŁ p.w. Ś.w. BRATA ALBERTA ( Osiedle 1000 lecia II )
MSZA ŚW. GODZ. 10.30 „VOX ALTISONO” / Osielec /
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jordanowie
Dyrygent: Ksenia Miśkiewicz
MSZA ŚW. GODZ. 12.00 „SIAMO VOCE” / Katowice /
Dyrygent: Maja Białas - Drzewiecka
MSZA ŚW. GODZ.16.30 Chór Mieszany „EDUCATUS” / Kraków /
Patronat: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Dyrygent: Adam Korzeniowski
KOŚCIÓŁ p.w. Św. FRANCISZKA z ASYŻU( Zarabie )
MSZA ŚW. GODZ.11.00 Zespół „ALE CANTARE” z Płoskiego koło Zamościa
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem
Dyrygent: Barbara Rabiega
Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.