Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

LIPIEC 2018 w MOKiS

Poniedziałek 2 Lipiec

WARSZTATY PLASTYCZNE
w ramach
XVIII EUROPEJSKICH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH
godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 12.00-13.00

Wtorek 3 Lipiec

WARSZTATY PLASTYCZNE
w ramach
XVIII EUROPEJSKICH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH
godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 12.00-13.00

Środa 4 Lipiec
WARSZTATY PLASTYCZNE
w ramach
XVIII EUROPEJSKICH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 12.00-13.00
WYKŁAD LITERA ARMEŃSKA MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
godz. 17.00-18.00

Czwartek 5 Lipiec
WARSZTATY PLASTYCZNE 6 w ramach
XVIII EUROPEJSKICH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 12.00-13.00
WYKŁAD WSPÓŁCZESNA SZTUKA WIELKIEJ BRYTANII
MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
godz. 17.00-18.00

Piątek 6 Lipiec
WARSZTATY PLASTYCZNE
w ramach
XVIII EUROPEJSKICH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH godz. 10.00-11.00 WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 12.00-13.00
SPOTKANIE - WYSTAWA STANISŁAWA TRYBAŁY
MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
godz. 18.00

Poniedziałek 9 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
EtnoKIDS warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży
i dorosłych godz. 17.00-19.00
WYKŁAD UKRAIŃSKA SZTUKA WŁÓKNA
MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
godz. 16.00-17.00

Wtorek 10 Lipiec
WARSZTATY
UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00
EtnoKIDS
warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży
i dorosłych
godz. 17.00-19.00

Środa 11 Lipiec
EtnoKIDS
warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży
i dorosłych
godz. 17.00-19.00

Czwartek 12 Lipiec
WARSZTATY
UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00
KONCERT ZESPOŁU
WODA NA MŁYN
godz. 18.00
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie MOKiS

Piątek 13 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
TROPICIELE ZWIERZĄT
godz. 11.30-13.00

Poniedziałek 16 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
EtnoKIDS
warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
SMYKI KODUJĄ
godz. 14.00-15.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży i dorosłych, godz. 17.00-19.00

Wtorek 17 Lipiec
WARSZTATY
UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00
EtnoKIDS
warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
SMYKI KODUJĄ
godz. 14.00-15.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży i dorosłych, godz. 17.00-19.00

Środa 18 Lipiec
EtnoKIDS
warsztaty plastyczne
godz. 11.00-12.30
SMYKI KODUJĄ
godz. 14.00-15.30
EtnoWARSZTATY
rękodzieła dla młodzieży i dorosłych,
godz. 17.00-19.00

Czwartek 19 Lipiec
WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00

Piątek 20 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
TROPICIELE ZWIERZĄT
godz. 11.30-13.00

Poniedziałek 23 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 10.00-12.00

Wtorek 24 Lipiec
WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00
ESCAPE ROOM
Biuro rzeczy znalezionych
godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 16.00-18.00

Środa 25 Lipiec
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 10.00-12.00
ESCAPE ROOM
Biuro rzeczy znalezionych
godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30
WARSZTATY TEATRALNE dla dzieci
godz. 10.00-10.45
WARSZTATY TEATRALNE
dla młodzieży i dorosłych
godz. 11.00-12.30

Czwartek 26 Lipiec
WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE
godz. 10.00-11.00
ESCAPE ROOM
Biuro rzeczy znalezionych
godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 16.00-18.00

Piątek 27 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 10.00-12.00
ESCAPE ROOM
Biuro rzeczy znalezionych
godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30
WERNISAŻ WYSTAWY
ANNY BIELI X ZMYSŁ
godz. 18.00

Poniedziałek 30 Lipiec
AKADEMIA WYOBRAŹNI
godz. 10.00-11.00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 10.00-12.00

Wtorek 31 Lipiec
31 TROPICIELE ZWIERZĄT
godz. 10:00-11:00
WARSZTATY PLASTYCZNE
godz. 16.00-18.00

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...