Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Balet

INFORMACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Zajęcia baletowe dla najmłodszych dzieci pod kierunkiem Galina Koval. Lekcje baletu to: nauka właściwej postawy (prostuje sylwetkę, koryguje skrzywienie kręgosłupa, płaskostopie); wyrabianie elastyczności poprzez rozciąganie różnych grup mięśni; kształtowanie gracji i wrażliwości na piękno tańca klasycznego; koordynacja ruchów i rozwijanie elegancji i poczucia rytmu; przygotowania do ogólnopolskich występów i konkursów baletowych.  Galina Koval to wybitny choreograf z 14-letnim doświadczeniem. Absolwentka Szkoły Baletowej na Ukrainie. Posiada liczne wyróżnienia i dyplomy. Prowadzi w Polsce naukę tańca baletowego dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 5 lat.

poniedziałek godz. 14.30 - 16.30
Prowadzenie: Galina Koval
informacja o zajęciach 511 595 002

Podczas naszych baletowych zajęć uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w cudowny świat tańca zdradzając tajniki teatralne zza kulis. Nasi uczniowie poznają podstawy tańca klasycznego oraz ćwiczenia przeplatane z zabawami muzycznymi dostosowanymi do wieku młodych tancerzy. Rozciągamy się i wzmacniamy mięśnie. A dzięki mini choreografiom i zadaniom aktorskim nasi uczniowie pokonują nieśmiałość nabywając pewności siebie i rozwijają kreatywność.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...