Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Komunikaty

Komunikaty

MOKiS: etapy powrotu do pracy stacjonarnej

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraca po blisko trzech miesiącach pracy online do realizacji celów statutowych w formie stacjonarnej. Poniżej prezentujemy Państwu zestaw zasad obowiązujących do odwołania we wszystkich obiektach MOKiS (Myślenice, Głogoczów, Bęczarka). Jednocześnie prosimy o stosowanie się do wszystkich zapisów regulaminu i rekomendacji.

Czytaj więcej...

Tropienie ptasich dźwięków

Posłuchaj zgromadzonych poniżej nagrań ptasich śpiewów, a następnie weź udział w naszej zabawie. Specjalne karty znajdziesz poniżej. 

1) Kukułka - 


2) Sikorka bogatka - 


3) Dzięcioł - 


4) Gil - 


5) Gołąb - 

Bajdurek - kolejność występów

Organizatorzy eliminacji powiatowych 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" serdecznie zapraszają na widownie podczas przesłuchań konkursowych w dniu 8 i 9 maja ( środa, czwartek) od godz. 9.30

Czytaj więcej...

Zajęcia odwołane

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu uprzejmie informuje, iż w pierwszych dniach maja 2018 roku wybrane zajęcia z oferty MOKiS nie obędą się. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. 
 
Czytaj więcej...

Zajęcia odwołane

Uprzejmie informujemy że sobotnie zajęcia dla dzieci z Akademii Wyobraźni dla maluchów w dniu 21.04.2018 r są odwołane.
Zajęcia baletowe dla dzieci w dniach 21.04.2018 r., (sobota) oraz 23.04.2018 r ( poniedziałek) są odwołane.
Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...