Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Konwersja cyfrowa ośrodków kultury: zapytanie ofertowe

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu w ramach projektu pn. Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu  ogłasza zapytanie cenowe na dostawę sprzętu komputerowego, teleinformatycznego, multimedialnego i oprogramowania specjalistycznego.

Czytaj więcej...

Nabór na wolne stanowisko pracy: kasjerka/kasjer

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w charakterze kasjerki/kasjera w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym do dnia 15.08.2022 roku. Szczegóły ogłoszenia znajdują się poniżej. 

Czytaj więcej...

ABC Letnich Zajęć Twórczych i Sensorycznego Lata - przydatne informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

poniżej przedstawiamy w punktach garść informacji organizacyjnych, które warto poznać przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów.

Zebranie dla rodziców i opiekunów odbędzie się w MOKiS w piątek 29 lipca o godz.18.00

Ważne! Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do sekretariatu lub wrzucić do urny przy wejściu do MOKiS. Karty na pierwszy turnus 1-5 sierpnia należy dostarczyć najpóźniej do dnia 27 lipca!

Czytaj więcej...

Badania ankietowe dla mieszkańców Gminy Myślenice

Zachęcamy do udziału w badaniu ankietowych przygotowanym w związku z przyszłą Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Myślenice na lata 2023-2030. Poprzez przygotowany specjalny link: https://myslenice-mieszkancy.webankieta.pl/, wszyscy Państwo mają możliwość wypełnić anonimową ankietę bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Badanie przeprowadza Centrum Usług Społecznych w Myślenicach.

Wakacje w MOKiS: zapisy na sierpień i dokumenty

Letnie Zajęcia Twórcze i Sensoryczne Lato to dwa działania dedykowane dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Myślenice i naszych najmłodszych gości z Ukrainy przebywających na jej terenie. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice, Kino Muza w Myślenicach oraz Kryta Pływalnia "Aquarius" serdecznie zapraszają na sierpniowe zajęcia stacjonarne w MOKiS. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem https://forms.gle/4MfSxF1dmaFSyxnH7

Czytaj więcej...

Kino Muza już czynne!

Informujemy, że awaria naszego serwera została usunięta.
Zapraszamy do Kina Muza na repertuarowe seanse.
Dziękujemy za zaufanie!
 
 
 

Zapisy na Letnie Zajęcia Twórcze i Sensoryczne Lato rozpoczną się 18 lipca!

Wszystkich chętnych informujemy, że zapisy na Letnie Zajęcia Twórcze i Sensoryczne Lato na miesiąc sierpień rozpoczną się już w poniedziałek 18 lipca o godz.17.00.
Wśród propozycji znajdują się m.in. zajęcia pływackie, speedballowe, taneczne, teatralne, muzyczne, rękodzielnicze, sensoplastyczne, przyrodnicze, geologiczne a także savoir-vivre. Nie zabraknie również kina. Formularz będzie dostępny na naszej stronie www.mokis.myslenice.pl. Wypatrujcie!

Kino Muza nieczynne z powodu awarii serwera

Informacja z ostatniej chwili - niestety Kino Muza będzie nieczynne do momentu usunięcia awarii.
Niezwłocznie poinformujemy Was o ponownym uruchomieniu!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...