Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wakacje w MOKiS: zapisy na sierpień i dokumenty

Letnie Zajęcia Twórcze i Sensoryczne Lato to dwa działania dedykowane dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Myślenice i naszych najmłodszych gości z Ukrainy przebywających na jej terenie. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice, Kino Muza w Myślenicach oraz Kryta Pływalnia "Aquarius" serdecznie zapraszają na sierpniowe zajęcia stacjonarne w MOKiS. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem https://forms.gle/4MfSxF1dmaFSyxnH7

Letnie Zajęcia Twórcze (LZT) i Sensoryczne Lato (SL) to dwa działania dedykowane dla dzieci i młodzieży z Gminy Myślenice i naszych najmłodszych gości z Ukrainy przebywających na jej terenie. W specjalnej ofercie wakacyjnej przygotowano propozycje sportowe, rekreacyjne i twórcze, a także co stanowi nowość w przygotowanej ofercie – wycieczkę. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 6-9, 9-12 lat, a ich program dostosowany będzie do możliwości wiekowych uczestników. Organizatorzy zapewniają opiekę, ale i świetną zabawę.

Zajęcia będą odbywać się wg. poniższego tygodniowego harmonogramu (można uczestniczyć tylko w jednym tygodniu zajęć):

1. 1 - 5 sierpnia /MOKiS/ 
2. 8 - 12 sierpnia /MOKiS/
3. 8 - 12 sierpnia /WDK Głogoczów/
4. 16 - 20 sierpnia /MOKiS /
5. 22 - 26 sierpnia /MOKiS/

Zajęcia ruchowe, twórcze i profilaktyczne odbywać się będą w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, na Krytej Pływalni Aquarius oraz w Kinie Muza w Myślenicach. W dniach od 18 do 22 lipca uruchomiona zostanie także dodatkowa grupa w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Całodzienne aktywności trwać będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zajęcia podzielone będą na bloki tematyczne, a ich uczestnicy będą pod stałą opieką instruktorów.

Podczas trwania każdego z 4 sierpniowych tygodni w MOKiS, podobnie jak LZT i SL realizowanych przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie – filię MOKiS uczestnicy wezmą udział w wycieczce wyjazdowej w Małopolsce, która nie wymaga dodatkowej opłaty. Ubezpieczenie wliczone jest w cenę udziału w zajęciach podaną poniżej. 

Opłata za udział w zajęciach wynosi 400,00 zł (zawiera także wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu każdego dnia).

ZAPISY NA SIERPIEŃ 2022

Zapisy na 4 tygodnie sierpnia rozpoczynają się 18 lipca o godzinie 17.00. Listę uczestników opublikujemy 25 lipca (poniedziałek) o godzinie 12.00 na stronie www.mokis.myslenice.pl. Każdy z uczestników może zapisać się tylko na jedną edycję Letnich Zajęć Twórczych i Sensorycznego Lata, tak by z oferty mogło skorzystać jak najwięcej dzieci. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym linkiem: Formularz Zgłoszeniowy Kliknij.

O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr.telefonu 12 272-15-11 wewn. 25 w godzinach pracy sekretariatu MOKiS: 
Środa: 10.00 - 18.00 
Czwartek: 7.00 - 15.00 
Piątek: 7.00- 15.00
Weekend sekretariat nieczynny. 

Poniżej w sekcji załączniki znajduje się regulamin zajęć wraz z kartą zgłoszeniową. UWAGA: na tym etapie wypełniają Państwo WYŁĄCZNIE formularz online (zgłoszeniowy). Kartę z załącznika wypełniają w formie podpisanego wydruku wyłącznie osoby ZAKWALIFIKOWANE do udziału w jednym z sierpniowych bloków zajęć. 

OFERTA DLA DZIECI Z UKRAINY 

MOKiS zapewni również opiekę dzieciom ukraińskim – najmłodszym uchodźcom przebywającym na terenie naszej gminy, realizując również w sierpniu 4 tygodnie zajęć. Rekrutację do grup przeprowadza Centrum Usług Społecznych.

Szczegóły i zasady udziału w zajęciach dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...