Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Filtr

Kino Muza nieczynne z powodu awarii serwera

Informacja z ostatniej chwili - niestety Kino Muza będzie nieczynne do momentu usunięcia awarii.
Niezwłocznie poinformujemy Was o ponownym uruchomieniu!

"Wiosna, ach to Ty" - Myślenicki Salon Poezji

Serdecznie zapraszamy na drugi tegoroczny Myślenicki Salon Poezji.
Już 31 marca /we czwartek/ zapraszamy wiosenne spotkanie poetycko-muzyczne zatytułowane "Wiosna, ach to Ty". Aktorzy działającego w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu międzypokoleniowego teatru „Za mostem” przedstawią wiersze o różnych obliczach nadchodzącej wiosny. Zaprezentują szeroką gamę wierszy polskich poetów. 
Podczas Salonu zaśpiewają: Elżbieta Bogacz, Marek Cieślak, Dominik Sikora, Weronika Dudzik oraz uczestniczki zajęć teatralnych w Świetlicy w Bęczarce (pochodzące z Ukrainy) Diana, Maria, Cwietozara i Aurika. 🇺🇦

Wynajem lokalu użytkowego Aquarius - ANULOWANE

Wynajem lokalu użytkowego zlokalizowanego na piętrze w budynku Krytej Pływalni
Aquarius – Fili Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, ul. Ogrodowa 19, 32-400 Myślenice
o powierzchni 52,5 m2  z przeznaczeniem na  prowadzenie działalności gastronomiczno-usługowej w postaci bufetu.

-----
Aktualizacja z dnia 25.03.2022r.

Do zapytania ofertowego ogłoszonego w dniu 17.03.2022 dotyczącego wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na piętrze w budynku Krytej Pływalni, w terminie określonym w zapytaniu ofertowym wpłynęła jedna oferta Wykonawcy pod nazwą Aquabarek Marta Ogrodny, która nie spełniła wymogów formalnych przedmiotowego postępowania w związku z czym zgodnie z punktem VII p.pkt. 1 Zapytania Ofertowego postępowanie zostaje anulowane, a w ślad za tym ogłoszone następne, którego warunki dostępne są na stronie internetowej zamawiającego. 

Stand-up | Piotrek Szumowski 13 stycznia

Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!
"Enzymy i pioruny " zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi.

Spektakl dla dzieci: Wiekie gorące szybkie puff. Teatr Polska.

"Wielkie gorące szybkie puff" - kosmiczny spektakl dla dzieci i młodzieży w MOKiS już 29 października! 🚀
Wielkie gorące szybkie puff - spektakl na podstawie książki Bogusia Janiszewskiego "Kosmos. To, o czym dorośli ci nie mówią" z drobną domieszką "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza i jeszcze drobniejszą domieszką tekstów Pawła Chomczyka . Czym różni się od dotychczasowych, znanych Państwu spektakli? Tym, że dominują w nim ciekawe formy teatralne, uzupełnione zabawnymi, a jednocześnie zrozumiałymi dla każdego widza informacjami, dotyczącymi ewolucji Wszechświata.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 8 roku życia. Teatralną adaptację książki Bogusia Janiszewskiego warto polecić zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Tkactwo artystyczne

INFORMACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zapisy wyłącznie w formie online przez formularz (kliknij) Zapisy na Zajęcia w MOKiS

Prowadzenie: Katarzyna Kurdziel 
Rozpoczęcie: 05.10.2020 , zajęcia w każdy poniedziałek  w godzinach od 16.30 do 18.30
KOSZT: 100 zł – karnet na 4 zajęcia. Brak możliwości udziału w zajęciach pojedynczych.

Zapraszamy na zajęcia z tkactwa artystycznego skierowane dla dzieci (6+) i dorosłych. Warsztaty otwarte są dla wszystkich uczestników, zarówno początkujących jak i praktykujących już pasjonatów tkactwa. Program cotygodniowych zajęć pozwoli na zapoznanie się z jedną z najstarszych technik rękodzielniczych przede wszystkim od strony praktycznej. Uczestnicy poznają podstawowe i dekoracyjne sploty tkackie, narzędzia tkackie, zasady kompozycji i tworzenia projektów tkackich, co da im możliwość realizacji własnych, wyjątkowych koncepcji pod kierunkiem instruktora. Warsztaty są okazją do rozwoju zmysłu artystycznego i rzemieślniczego, a także – ze względu na swój rękodzielniczy charakter – do rozwoju umiejętności manualnych, szczególnie ważnych u dzieci. Szczegółowe informacje można uzyskać u instruktora pod numerem telefonu: 604085459. Serdecznie zapraszamy.

Akademia Wyobraźni- zajęcia odwołane

W związku z organizacją VII Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych popołudniowe zajęcia dla dzieci z Akademii Wyobraźni dla starszaków w dniu 12.12.2018 /środa/ nie odbędą się.

Za utrudnienia przepraszamy

Odwołane zajęcia - zapraszmy na piknik ekologiczny

W sobotę 29 września 2018 r zajęcia plastyczne dla dzieci oraz zajęcia dla maluchów w Akademii wyobraźni nie odbędą się.

Serdecznie zapraszamy na myślenicki rynek na warsztaty plastyczne w ramach pikniku ekologicznego w godz. 10.00 -13.00.

Język angielski

INFORMACJE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na zajęcie z języka angielskiego młodzież i dorosłych. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego nauczyciela, to okazja nie tylko do wzmocnienia swoich językowych umiejętności, ale także rozpoczęcia nauki języka od podstaw.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...