2023-09-01

WITRAŻ (15+)

Witraż to kompozycja wykonana z kawałków kolorowego szkła połączonych taśmą miedzianą i cyną. Metalowe ramki stanowią kontur rysunku, kreskowanie na szkle lub malowanie na nim przeźroczystymi farbami podkreśla charakterystyczne elementy.

Witraż może być biżuterią dla twojego domu i zmienić nawet pospolite wnętrze. Warsztaty witrażu adresowane są do osób początkujących. Ich celem jest wprowadzenie w technikę witrażu. Na zajęciach uczestnicy nauczą się ciąć szkło, poznają niezbędne do tego narzędzia, nauczą się bezpiecznie je użytkować i samodzielnie wykonają witrażowy obraz o średnim stopniu komplikacji.

Prowadząca: Joanna Jaromin
Zajęcia indywidualne, po wcześniejszym ustaleniu terminu z instruktorką.

Cena: 140,00 zł karnet na 4 zajęcia po 120 minut (ważny 2 miesięce), wejście piewsze - jednorazowe 40,00 zł.

* według cennika MOKiS z 1.09.2023 r.

Zapisy przez formularz: https://tiny.pl/cckrk

Załączniki:

11694779818_KARTA_ZGŁOSZENIOWA_ZAJĘCIA_2023.docPobierz
21694779838_REGULAMIN-ZAJEĆ-MOKIS-2023.docPobierz
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń