Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Komunikaty

Komunikaty
Nabór na stanowisko specjalista ds. obsługi kina

Nabór na stanowisko specjalista ds. obsługi kina

Szukasz pracy? Masz ochotę na nowe zawodowe wyzwania? Mamy propozycję dla Ciebie. Prowadzimy nabór na wolne stanowisko specjalisty ds. obsługi kina. Przed Tobą szansa na prace w kreatywnym sektorze instytucji kultury, a do tego niepowtarzalna okazja by współtworzyć autorski projekt kinowy oparty na pasji, zaangażowaniu i współpracy. Aplikuj już teraz! 

Czytaj więcej...

Spektakl teatru Bagatela: ODWOŁANY

W związku z obostrzeniami sanitarnymi wynikającymi z wprowadzeniem na terenie powiatu myślenickiego „żółtej strefy” uprzejmie informujemy, iż organizatorzy spektaklu Bagatela pn. „Kłamstwo o miłości” zdecydowali ODWOŁAĆ zaplanowany na 26.09.2020 r. spektakl w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Czytaj więcej...

MOKiS: informacje dot. żółtej strefy

W związku z wprowadzeniem na terenie powiatu myślenickiego "żółtej strefy" z uwagi na wzrost zachorowań na COVID-19 zajęcia grupowe w MOKiS zostały odwołane do dnia 20.09.2020 r. (niedziela). Wszystkie zajęcia, zgodnie z harmonogramem ruszają w trybie stacjonarnym od najbliższego poniedziałku, tj. 21.09.2020 r. Zawieszenie zajęć grupowych nie dotyczy aktywności na Krytej Pływalni Aquarius. 

Czytaj więcej...

MOKiS: etapy powrotu do pracy stacjonarnej

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraca po blisko trzech miesiącach pracy online do realizacji celów statutowych w formie stacjonarnej. Poniżej prezentujemy Państwu zestaw zasad obowiązujących do odwołania we wszystkich obiektach MOKiS (Myślenice, Głogoczów, Bęczarka). Jednocześnie prosimy o stosowanie się do wszystkich zapisów regulaminu i rekomendacji.

Czytaj więcej...

Tropienie ptasich dźwięków

Posłuchaj zgromadzonych poniżej nagrań ptasich śpiewów, a następnie weź udział w naszej zabawie. Specjalne karty znajdziesz poniżej. 

1) Kukułka - 


2) Sikorka bogatka - 


3) Dzięcioł - 


4) Gil - 


5) Gołąb - 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...