2019-04-25
Kategoria: Wywiedzione ze słowa
I nagroda
Milena Kopta - SP Krzyszkowice
II nagroda
Maria Nieć - SP nr 2 w Myślenicach
III nagroda
Karol Pawlikowski - SP nr 4 w Myślenicach
Wyróżnienie:
Kornelia Burtan - SP Krzyszkowice
Kategoria: Turniej recytatorski
I nagroda
Alicja Mardaus - SP Droginia
II nagroda
Michalina Dymek - SP nr 2 w Myślenicach
III nagroda
Wiktoria Skolarus - SP nr 3 w Myślenicach
Marcin Ślusarczyk - SP Poręba
Wyróżnienia:
Weronika Nidekker - SP nr 4 w Myślenicach
Gabriela Bajer - SP Poręba
Aleksandra Ćwierz - SP Borzęta
Zofia Baliga - Neo Montessori w Myślenicach
25 kwietnia 2019 r.
Komisja nr I -klasy IV -VI
GRAND PRIX AST w Krakowie
Zofia Kowalska - SP nr 3 w Myślenicach
Kategoria: Wywiedzione ze słowa
I nagroda
Zofia Skałka - SP Trzemeśnia
II nagroda
Tomasz Ćwierz - SP Borzęta
III nagroda
Nadia Budzińska - SP Bęczarka
Wyróżnienia:
Mikołaj Górka - SP nr 2 w Myślenicach
Jakub Silezin- SP Jawornik
Kategoria: Turniej recytatorski
I nagroda
Jakub Maj - SP nr 3 w Myślenicach
II nagroda
Krzysztof Pitala - SP Trzemeśnia
III nagroda
Aleksandra Godlewska - SP nr 3 w Myślenicach
Wyróżnienia:
Piotr Kudrzycki - SP Polanka
Noemi Rymarczyk - SP nr 3 w Myślenicach
Komisja nr II - klasy VII, VIII i III G
GRAND PRIX AST w Krakowie
Ewa Wróblewska - SP nr 2 w Myślenicach
Kategoria: Wywiedzione ze słowa
I nagroda
Berenika Kowalska- SP nr 3 w Myślenicach
II nagroda
Aleksander Grzybek - SP nr 2 w Myślenicach
Bartosz Koprowski - SP nr 2 w Myślenicach
Wyróżnienia:
Karolina Janik - SP Zawada
Kategoria: Turniej recytatorski
Wyróżnienia:
Julia Leńczowska-Kościelniak - SP nr 2 w Myślenicach
Agnieszka Szymoniak - SP Trzemeśnia
Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.